Dlaczego my?

DLACZEGO POLECAMY CI NASZ CATERING DIETETYCZNY…

W dzisiejszych czasach wszystkim nam brakuje czasu, na wszystko!
W pracy gonią nas terminy, jesteśmy w ciągłym biegu.
Cierpi na tym nasza rodzina, przyjaciele, ale przede wszystkim- nasze zdrowie.

Nie mamy czasu nawet żeby spokojnie zjeść, nie mówiąc już o poświęceniu go na przygotowanie posiłków na cały dzień, zakupy i kombinowanie : „co by tu ugotować?”.

Elementami FIT stylu życia są codzienne ćwiczenia fizyczne i przede wszystkim- zdrowa, zbilansowana dieta!
Ale kiedy znaleźć na to wszystko drogocenne minuty?

Jeżeli też walczysz o każdą chwilę, ale równie ważne jest dla Ciebie zdrowe życie- stworzony przez dyplomowanych dietetyków oraz wykwalifikowanych kucharzy catering Hello Dieta jest właśnie dla Ciebie!

Każdego dnia z dostawą pod Twoje drzwi przygotowujemy codziennie różnorodne, smakowite, odpowiednio zbilansowane posiłki, ze świeżych, naturalnych produktów.

W dowolnie wybranym przez siebie miejscu (dom, praca, uczelnia) co rano otrzymasz od nas 5 gotowych hellodietboxów, które wystarczy tylko podgrzać!

Hello Dieta to zupełnie nowa jakość i szansa na lepszy styl życia.
To dokładnie to, czego szukałeś!

HELLO DIETA OFERUJE WIELE RODZAJÓW DIET

– na utratę masy ciała,
– dla wegetarian,
– dla aktywnych,
– dla utrzymujących stałą wagę,

ale także dietę, która po prostu pozwoli Ci dbać o zdrowy tryb życia i poprawić swoje nawyki żywieniowe.

Nasze dania oparte są na źródłach zdrowych węglowodanów, tłuszczów i białka, są bogate w związki mineralne i witaminy oraz błonnik, co w połączeniu z regularnością posiłków i jej zdrowym składem – usprawnia prawidłową przemianę materii. Dzięki cateringowi Hello Dieta w końcu nie możesz usprawiedliwiać się brakiem czasu na gotowanie!

W naszych posiłkach nie znajdziesz żadnych szkodliwych, sztucznych dodatków- wzmacniaczy smaku, koloru czy zagęszczaczy- wysoka jakość broni się sama!

Nasza dieta może być zmodyfikowana do Twoich indywidualnych potrzeb spowodowanych preferancjami i stanem zdrowia! Porozmawiaj o tym z naszym dietetykiem!

Przekonaj się, jak smaczne może być odchudzanie!!!