Hello Dieta–Wspieramy Twoje Zdrowie

Hello Dieta to tylko trzy kroki do Twojego zdrowia, szczupłej sylwetki i dobrego samopoczucia.


Oferujemy usługę cateringu dietetycznego na terenie całej Warszawy, Legionowa, Nowego Dworu Mazowieckiego i pobliskich miejscowości.
Gwarantujemy wysoką jakość, różnorodność i świeżość produktów. Możesz wybierać spośród kilku rodzajów specjalnie przygotowanych jadłospisów, skomponowanych indywidualnie do Twoich potrzeb. Nasz doświadczony zespół przygotuje specjalnie dla Ciebie dzienne zestawy żywieniowe, zawierające 5 posiłków, które nasi dostawcy dowiozą wprost pod Twoje drzwi, w wybranym przez Ciebie miejscu.

 

Codziennie w ramach cateringu otrzymasz:
- 5 zbilansowanych posiłków w codziennej dostawie,
- menu ułożone przez wykwalifikowanych specjalistów żywieniowych,
- smaczne dania, przygotowane przez profesjonalnych kucharzy,
- opakowania, przystosowane do podgrzewania,
- nowoczesny system pakowania, który gwarantuje świeżość i higienę,
- wygodną dostawę wprost do Twoich drzwi,
- elastyczność przy wyborze terminów dostaw,
- stałą współpracę z dietetykiem.

 

Proponowany przez nas catering dietetyczny to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób zajętych i zapracowanych, niemających czasu na codzienne samodzielne komponowanie zbilansowanych posiłków. Sylwetka człowieka odzwierciedla jego styl odżywiania. Spożywanie produktów przetworzonych i wysokokalorycznych, nieregularne jedzenie, słodycze oraz alkohol to główne powody kłopotów z utrzymaniem prawidłowej masy ciała.

 

Chciałbyś jeść zdrowo i tanio, ale nie wiesz, jakie produkty powinieneś wybierać? Nie masz czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków na cały dzień? Nie chcesz liczyć kalorii i zastanawiać się nad odpowiednią ilością składników odżywczych? Dieta pudełkowa jest dla Ciebie!

 

Wybierz jeden z proponowanych przez nas zestawów lub zamów indywidualnie skomponowany jadłospis. Jedz nasze dania o stałych porach dnia i z dumą patrz, jak waga spada w dół! Dzięki naszemu cateringowi dietetycznemu z łatwością wprowadzisz zdrowe nawyki żywieniowe i osiągniesz wymarzone rezultaty w odchudzaniu. Wygrasz smuklejszą sylwetkę i lepsze samopoczucie. Oferujemy dietę pudełkową najtaniej w Warszawie i Legionowie!

 

Już dziś zacznij z nami swoją podróż do wielkich zmian.

Radek, Szef kuchniZgarnij 5% rabatu

Poleć nas swoim znajomym i zgarnij 5% rabatu na swoje zamówienie.
Jeden rabat 5% do jednego zamówienia. Skontaktuj się z nami w tym celu pod numerem tel.796-393-499